Widget

NOVÉ APARTMÁNY S PŘÍRODOU NA DOSAH RUKY

Apartmány Stromovka jsou nový projekt apartmánového ubytování v blízkosti historického centra Českých Budějovic. Zájemci mohou vybírat z apartmánů o dispozicích 1+kk až 4+kk s výměrami 27‑117 m2. Samozřejmostí je balkon či terasa u každého apartmánu (s výjimkou apartmánu 1+kk), skladové prostory v přízemí domu a možnost parkování na vnitřním či venkovním parkovacím stání. Díky výhodnému umístění budete mít vše důležité na dosah ruky – park na dohled od domu, obchody a zastávky MHD jen pár kroků, do historického centra města se dostanete krátkou procházkou. Všechny apartmány jsou vybaveny novou kuchyňskou linkou včetně vestavěných spotřebičů.

 

LOKALITA

Apartmány Stromovka se nachází v docházkové vzdálenosti do centra Českých Budějovic, na rohu ulic Na Sádkách a Na Zlaté stoce, jen pár desítek metrů od parku Stromovka. Zájemci se mohou těšit na bydlení v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností na dosah ruky – v blízkosti domu jsou zastávky MHD, školy a školky, zdravotnická zařízení, sportoviště a cyklostezky, obchody a restaurace.

park Stromovka

park Stromovka

park Stromovka

3 min

PARK

8 min

OBCHOD

12 min

ŠKOLA

15 min

CENTRUM

5 min

MHD

NOVÉ APARTMÁNY

Apartmány Stromovka jsou zcela nové, kolaudované v roce 2023. Kromě klidné lokality se můžete těšit na prosvětlený interiér a moderní design. Všechny apartmány jsou vybaveny novou kuchyňskou linkou vč. vestavěných spotřebičů.

BEZ PLATBY PROVIZE

Jsme přímým vlastníkem celého projektu Apartmány Stromovka, neplatíte proto provizi za zprostředkování realitní kanceláři.

ZÁZEMÍ STABILNÍ SPOLEČNOSTI

Za dlouhou dobu, kdy působíme na trhu s nemovitostmi v Českých Budějovicích, jsme vybudovali již stovky bytů, kde spokojeně žijí jejich majitelé či nájemníci. Dále od roku 2009 provozujeme Hotel Budweis s kapacitou 60 pokojů.

Jako majitel celé budovy můžeme ovlivnit výběr jednotlivých nájemců a zajistit tak klidné prostředí pro všechny obyvatele. Máme tým zaměstnanců a obchodních partnerů, kteří jsou připraveni zajistit hladký a bezproblémový chod všech apartmánů.